AGENDA

TERUG NAAR OVERZICHT
Karel Sabbe scherpt record op HexaTrek aan

Karel Sabbe scherpt record op HexaTrek aan

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 25 augustus 2026

Ultraloper en spreker Karel Sabbe heeft opnieuw een indrukwekkende sportieve prestatie neergezet. Sabbe, die twee jaar geleden nog te gast was als spreker op onze nieuwjaarsborrel, voltooide deze zomer de ruim 3.000 kilometer lange HexaTrek door Frankrijk in een nieuwe recordtijd.

De HexaTrek voert dwars door enkele van de meest uitdagende berggebieden van Frankrijk. Van de Vogezen en de Jura tot de Alpen, het Centraal Massief en de Pyreneeën: Sabbe legde tijdens zijn tocht meer dan 140.000 hoogtemeters af.

MEER DAN EEN WEEK SNELLER

Na 33 dagen, 13 uur en 48 minuten bereikte Karel Sabbe de finish aan de Atlantische Oceaan. Daarmee deed hij maar liefst negen dagen beter dan het vorige record. Een uitzonderlijke prestatie, zeker gezien de zware omstandigheden waarin hij de tocht aflegde.

Tijdens een van de warmste zomers ooit liep Sabbe gemiddeld zo'n 16 uur per dag. Dag na dag ging het bergop en bergaf, met gemiddeld ongeveer 92 kilometer en 4.200 hoogtemeters op de teller.

OPNIEUW EEN GRENS VERLEGD

Karel Sabbe is al langer bekend om zijn uitzonderlijke uithoudingsvermogen en indrukwekkende ultraloopprestaties. Ook tijdens onze nieuwjaarsborrel twee jaar geleden nam hij ons mee in zijn verhaal over doorzettingsvermogen, fysieke en mentale grenzen en het realiseren van ambitieuze doelen.

Met zijn nieuwe record op de HexaTrek voegt hij opnieuw een bijzondere prestatie toe aan dat verhaal.
Een dikke proficiat aan Karel met dit fantastische record!

 

TEKST: NIEUWSBLAD

BEELD: HBVL

Gerelateerd nieuws

TVH deelt 150 koffiekoeken uit om te wijzen op gevaren op de weg

TVH deelt 150 koffiekoeken uit om te wijzen op gevaren op de weg

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 8 september 2026

Safety first - ook bij TVH. Bij onderdelenspecialist TVH uit Waregem is veiligheid een topprioriteit. Dat maakten ze opnieuw concreet door op donderdag 3 september op een toegankelijke manier voorbijrijdende fietsers te wijzen op de gevaren van de dode hoek bij zwaar verkeer: alle fietsers kregen een lekkere koffiekoek om hun dag veilig én smakelijk te starten.

LEES MEER
Locinox maakt winkelcentrum in Australië toegankelijker

Locinox maakt winkelcentrum in Australië toegankelijker

Algemeen / Gemaakt op woensdag 26 augustus 2026

Een toegang die veilig en vlot bruikbaar is voor iedereen. Dat was de uitdaging bij een winkelcentrum in Sydney, Australië, waar dagelijks heel wat ouderen en mensen met beperkte mobiliteit passeren. Met Magnus biedt Locinox er een oplossing die toegankelijkheid en veiligheid combineert.

LEES MEER