
Save the date: Business Comedy met Jarno Boone
Op donderdag 25 februari 2027 nodigen we onze leden uit voor een gezellige avond vol humor en netwerking. Tijdens deze nieuwe editie van Business Comedy neemt stand-upcomedian Jarno Boone je mee in een voorstelling vol herkenbare situaties, scherpe observaties en de nodige dosis humor. Jarno was tijdens de vorige editie onze opwarmer en werd zo enthousiast onthaald door het publiek dat we ervoor kozen hem dit jaar een volwaardige voorstelling te laten brengen.
Na de voorstelling is er alle tijd om na te praten tijdens een gezellige netwerkdrink met hapjes en drankjes. Een ideale gelegenheid om andere ondernemers te ontmoeten, ervaringen uit te wisselen en nieuwe contacten te leggen in een ontspannen sfeer.
De perfecte mix van ontspanning, humor en waardevolle ontmoetingen: dat is Business Comedy 2027.
Wanneer: Donderdag 25 februari 2027
Waar: Locatie volgt binnenkort
Na de voorstelling: Netwerkdrink met hapjes en drankjes
Locatie, prijzen en meer info volgen later.
Wil je er graag bij zijn? Reserveer dan nu alvast je plaats via Isabel@bedrijvenparkmanagement.be.
Gerelateerd nieuws

Ken je buren: ontdek Mercury Flooring van dichtbij
Op donderdag 22 oktober 2026 opent Mercury Flooring de deuren voor een nieuwe editie van ‘Ken je buren’. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met het bedrijf, de nieuwe toonzaal te ontdekken en andere ondernemers uit de buurt te ontmoeten.

G&V Energy Group investeert in nieuwe Energy Hub in Poort van de Prijkels
G&V Energy Group zet een nieuwe stap in haar groeiverhaal met een investering in twee verdiepingen van het nieuwe gebouw in Poort van de Prijkels. Op deze strategische locatie komen duurzame mobiliteit, innovatieve foodconcepten en ruimte voor ontmoeting en ondernemerschap samen. Het project wordt ontwikkeld door Steenoven en opent naar verwachting in 2028.

.png)




