AGENDA

TERUG NAAR OVERZICHT
Terugblik op de Algemene Vergadering

Terugblik op de Algemene Vergadering

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 20 januari 2026

Op 15 januari 2026 vond onze algemene vergadering plaats in het Nest van TVH Equipment, met een talrijke opkomst van leden en genodigden. Bij aankomst werden de gasten uitgenodigd om een uitgestippelde route te volgen dat hen helemaal rond liep lopen en een zicht gaf op het atelier. Zo kwamen ze automatisch uit in de ontvangsthal boven voor een drankje.


Het plenaire gedeelte ging door in de vergaderzaal en werd geopend door Kristof Coudenijs, die het verhaal bracht van TVH Equipment en het ontstaan van het Nest. Vervolgens gaf de parkmanager een overzicht van 2025 en 2026 en lichtte Marloes van Stad Waregem de komende werken en plannen toe.


Een belangrijk moment tijdens de vergadering was de voorzitterswissel, die conform de statuten om de twee jaar plaatsvindt. Peter Barbe gaf na zijn mandaat het voorzitterschap door aan Mike Godefroid, met Katrien Vandenbroucke als ondervoorzitter. We bedanken Peter Barbe voor zijn inzet en engagement tijdens de voorbije periode en wensen het nieuwe voorzittersduo veel succes voor de komende twee jaar.


Na het plenaire luik nam Annelies Corne, ex-parkmanager, ons mee in haar wijnverhaal. Dit werd meteen in de praktijk omgezet met een degustatie van twee wijnen in het restaurant. Een team van TVH Equipment zorgde voor de verdere drankjes en hapjes, wat zorgde voor een gezellige afsluiter en ruimte om na te praten.

 

Gerelateerd nieuws

Toekomstbestendig in een steeds veranderende industrie

Toekomstbestendig in een steeds veranderende industrie

Algemeen / Gemaakt op vrijdag 19 juni 2026

Met de opening van Plant T zet TVH een belangrijke stap richting de toekomst. Dit nieuwe
gebouw is niet zomaar een magazijn om de opslagcapaciteit uit te breiden; het is een cruciale
schakel in een nieuw logistiek proces. Het doel? Nog efficiënter werken, de doorlooptijden
verder verkorten en de productkwaliteit verbeteren. Kortom: zorg dat je klaar bent voor
toekomstige groei.

LEES MEER
Cebeo breidt elektrische vloot verder uit naar 10 bestelwagens

Cebeo breidt elektrische vloot verder uit naar 10 bestelwagens

Algemeen / Gemaakt op dinsdag 9 juni 2026

Na de eerste stappen richting duurzamer transport vorig jaar, schakelt Cebeo vandaag een versnelling hoger. Waar in de zomer van vorig jaar de eerste twee elektrische bestelwagens werden ingezet voor dagelijkse leveringen naar klanten, zijn daar nu acht extra voertuigen bijgekomen. Daarmee bestaat onze vloot vandaag uit 10 elektrische bestelwagens.

LEES MEER